Переможці міжнародного фестивалю

І Міжнародного дистанційного фестивалю — конкурсу вокального та інструментального мистецтва «ІМПЕРІЯ МИСТЕЦТВА»

Номінація «Духові та ударні інструменти»

П.І.МістоНагорода
Седлачик Орест І вікова категорія:(5-9 років)м. Київ, Україна2
Олінович Марк 1 вікова категорія:(5-9 років)м. Київ, Україна1
Joanna Juszczak 1 age category: (5-9 years)Polska1
Martyna Łach ІІ age category: (10-13 years)Polska1
Natalia Gawron ІІ age category: (10-13 years)Polska1
Emilia Atłas ІІ age category: (10-13 years)Polska1
Федченко Роман ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Баштанка, Україна2
Гарбуз Герман ІІ вікова категорія:(10-13років)Козелець, Україна2
Різак Михайло ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Дніпро, Україна1
Чаплик Андрій ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Київ, Україна1
Котова Катерина ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Київ, Україна3
Ребенок Артур ІІ вікова категорія:(10-13років) м.Кривий Україна1
Мрачковський Данііл ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Кам`янське Україна1
Стасишин Тарас ІІІ вікова категорія:(14-17років)м. Львів Україна1
Duet "Emfi-fluts" Emilia Atłas, Filip Bokowy Nomination: "Іnstrumental ensemble" II age category (10-13)Polska2
«Six Hot Men» Номінація «Інструментальні ансамблі» V вікова категорія (25-55 років)м.Донецьк , УкраїнаГран-при
Тріо флейтистів Номінація «Інструментальні ансамблі» VII вікова категорія (змішана)м.Суми , Україна1
Сакс Бенд Номінація «Духові та ударні інструменти»-колективи VII вікова категорія змішанам.Торецьк Україна1

Номінація «Вокальні колективи»

П.І.МістоНагорода
Шоу- група "Party- Fone ", І вікова категорія (5-9 років)м.Кривий Ріг, Україна2
Дует Сухопар Поліна та Сухопар Софія ІІ вікова категорія (10-13 років)м.Харків, Україна1
Зразковий художній колектив вокальний гурт "Березіль" ІІІ вікова категорія(14-17 років)м.Запоріжжя, Україна1
Народний вокальний ансамбль «Дивоцвіт» V вікова категорія(25-55 років)с.Кухарі Київська обл., Україна3
Зразковий аматорський фольклорний колектив "Крикухи" VII вікова категорія (змішана)Вінницька обл., Україна3
Самодіяльний ансамбль «Два кольори» VII Змішана вікова категоріяс.Кухарі Київська обл., Україна2
Хор дівчаток «Sole mio» Номінація «Хор» І вікова категорія (5-9 років)м.Київ, Україна1

Номінація «Джазовий вокал»

П.І.МістоНагорода
Пушна Марія І вікова категорія (5-9років)м.Одеса, Україна2
Флорова Дарина 1 вікова категорія (5-9років)м.Одеса, Україна1
Андрушко Вероніка ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Одеса, Україна3
Волошина Анастасія ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Одеса, Україна2
Шульга Дарина ІІ вікова категорія (10-13років)м.Одеса, Україна1

Номінація «Академічний вокал»

П.І.МістоНагорода
Черняк Ангеліна І вікова категорія(5-9 років)м. Чернігів , Україна2
Ангеліна Лаврик 1 вікова категорія(5-9 років)м.Київ, Україна1
Семена Ілля ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Київ, Україна1
Городніченко Ангеліна IІ вікова категорія (10-13 років)м.Дніпро, Україна2
Shor Daniil ІІІ age category (14-17 years)Republic of Moldova3
Михайловська Сабіна ІІІ вікова категорія (14-17 років – старша)м.Сарни, Україна3
JIANG DONGYUN 4 age category (18-24 years)CHINA1
Панфіленко Владислав IV вікова категорія (18-24 років)м. Київ, Україна2
Бабіюк Анастасія IV вікова категорія (18-24 років)м.Харків, Україна1
Погребенко Маріна IV вікова категорія (18-24 років)м.Харків, УкраїнаГран-при
Товт Катерина IV вікова категорія (18-24 років)м.Ужгород, Україна1
Ометюх Юлія V вікова категорія (25-55 років)м. Львів, Україна2
Usatîi Angela V age category (25-55 years)Republica Moldova2

Номінація «Естрадний вокал»

П.І.МістоНагорода
ANETA MILOS 1 age category (5-9 years)LITHUANIA1
Катерина Кравченко 1 вікова категорія(5-9 років)м.Дніпро, Україна1
УЛЯНА БОЙКО І вікова категорія(5-9 років)м.Дніпро, Україна1
DARINA BOGDANOVA ІІ age category (10-13 years)LITHUANIA3
Невгоденко Ірина ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Чигирин, Україна3
Галютіна Вероніка ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро , Україна1
Usatîi Anisia ІІ age category (10-13 years)Republica Moldova2
Джафарова Лейла ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро , Україна2
Коробейников Тимофей ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Мукачево, Україна1
Лященко Євгенія ІІ вікова категорія(10-13 років)смт.Більмак., Україна3
Есаулова Аріна ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Київ, Україна1
Шеметова Варвара ІІ вікова категорія(10-13 років)м. Харків Україна3
Ганжа Дмитро ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро, Україна2
РАЯ ЄЛІСЄЄВА ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро, Україна1
Тихонова Дар'я ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Кілія, Україна2
Некротюк Ярослава 2 вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро, Україна3
Юлія Пахомова 2 вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро, Україна2
DIANA PARTNOVA ІІІ age category (14-17 years)LITHUANIA2
Хоменко Анна ІІІ вікова категорія(14-17 років)м. Корюківка, Україна1
Shor Daniil ІІІ age category (14-17 years)Republic of Moldova3
Щукін Богдан ІІІ вікова категорія (14-17 років)м. Херсон, Україна3
Анна Федулова ІІІ вікова категорія (14-17 років)м.Дніпро , УкраїнаГран-при
Гавалешко Катерина ІІІ вікова категорія(14-17 років)м.Чернівці, Україна2
Юлія Копач ІІІ вікова категорія(14-17 років)м. Мукачево, Україна1
СОФІЯ КОЧІШ ІІІ вікова категорія (14-17 років)м.Дніпро, Україна1
Бессараб Анастасія ІІІ вікова категорія(14-17 років)м.Дніпро, Україна1
АРТЕМ ПРОХОРЕНКО ІІІ вікова категорія(14-17 років)м.Дніпро, Україна1
Оганесян Евеліна 3 вікова категорія(14-17 років)смт.Більмак, Україна2
Балберова Аліна 3 вікова категорія(14-17 років)м.Дніпро, Україна3
Веклюк Вікторія IV вікова категорія(18-24 років)м. Мукачево, Україна1
Андрій Мурза V вікова категорія(25-55 років)м. Полтава, Україна3
Крiстіна Юндіна ІІ вікова категорія(10-13 років)м.Дніпро, Україна1

Номінація «Струнні інструменти»

П.І.МістоНагорода
Tessa Kolar І age category: (5-9 years)Hrvatska2
Сітшаєва Зарема 1 вікова категорі (5-9 років)м.Київ,Україна1
Mihael Ćuk ІІ age category: (10-13 years)Hrvatska1
Tamara Džafo ІІ age category: (10-13 years)Hrvatska1
Eva Špišić ІІ age category: (10-13 years)Hrvatska2
Олійник Іванна ІІІ вікова категорія:(14-17р)м.Львів, УкраїнаГран-прі
Лукачович Анна ІІІ вікова категорія:(14-17р)м.Ужгород, Україна1
ТИМОШЕНКО ЕЛЬЯНОРА V вікова категорія:(25-55р)м.Балаклія, Україна1
Ансамбль скрипалів Номінація:«Струнні інструменти» -колективи ІІІ вікова категорія (14-17 років)м. Южноукраїнськ, Україна2

Номінація «Народні інструменти»

П.І.МістоНагорода
Андрікевич Артур 1 вікова категорія:(5-9років)м. Жашків, Україна2
Колеснік Матвій І вікова категорія:(5-9років)м. Київ Україна1
Зигуля Рєната І вікова категорія (5-9 років)м. Київ Україна2
Сичов Олег ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Баштанка, Україна2
Шевчук Станіслав ІІ вікова категорія:(10-13років)с. Тетильківці., Україна3
Степанюк Дмитро ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Жашків, Україна2
Гуцаленко Юліана ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Баштанка, Україна1
Пiлiпосян Ельфрiда ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Чернiвцi, УкраїнаГран-прі
Коршевнюк Андрій ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Баштанка, Україна1
Гуцол Марія ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Баштанка, Україна2
Сорока Ольга ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Сарни, Україна2
Євгейчук Софія ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Сарни, Україна2
Шевченко Діанна ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Жашків, Україна2
Бондар Софія ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Жашків, Україна1
Черевко Миколіна ІІ вікова категорія:(10-13років)Смт. Дубове, Україна2
Коробко Дмитро ІІІ вікова категорія:(14-17років)м. Жашків, Україна3
Гоц Роман ІІІ вікова категорія:(14-17років)с.Вілія., Україна2
Уросов Віталій ІІІ вікова категорія:(14-17років)м. Жашків, Україна3
Магула Анастасія ІІ вікова категорія:(10-13років)смт. Дубове, Україна1
Венгльовський Васил V вікова категорія:(25-55років)м. Жашків, Україна1
Іванова Таїсія 3 вікова категорія:(14-17років)м.Дніпро, Україна2
Матвеїчева Марія-Вікторія ІІІ вікова категорія:(14-17років)м.Дрогобич, Україна1
Чех Оксана IV вікова категорія:(18-24років)м.Дрогобич, УкраїнаГран-прі
Поліщук Альона 3 вікова категорія:(14-17років)м.Дніпро, Україна1

Номінація «Фортепіано, клавішні»

П.І.МістоНагорода
Кійовська Єлизавета І вікова категорія: (5-9років)м.Новоселиця, Україна2
Дует Максим Найдьон, Вікторія І вікова категорія: (5-9років)м.Дніпро Україна1
Трупкіна Надія І вікова категорія:(5-9років)м. Харков, Україна2
Коржик Софія І вікова категорія (5-9 years)м. Київ, Україна2
Корчагіна Камілла 1 вікова категорія:(5-9років)м.Дніпро Україна1
Kyrylo Maksymchuk І age category: (5-9 years)Polska2
Дюндіна Іванна І вікова категорія:м. Київ, Україна1
Площенко Богдана 1 вікова категорія:(5-9років)м. Дніпро, Україна2
Груба Мілан 1 вікова категорія:(5-9років)м.Бердянськ УкраїнаГран-прі
Степанюк Валерія 1 вікова категорія:(5-9років)м.Луцьк, Україна2
Сидоров Федір ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Київ, Україна2
Посохов Артем ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Краматорск, Україна2
Лактіонова Ксенія ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Дніпро, Україна1
Синиця Анастасія ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Дніпро, Україна1
Міняйло Валерія ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Дніпро, Україна2
Лінський Роман ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Київ, Україна1
Крук Вікторія ІІ вікова категорія:(10-13років)м. Радивилів, Україна3
Гаврилова Софія 2 вікова категорія:(10-13років)м.Луцьк, Україна1
Качуровська Олена ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Київ, Україна2
Дубенська Світлана 2 вікова категорія:(10-13років)м.Луцьк, Україна1
Кормош Василина 2 вікова категорія:(10-13років)с.Ільниця, Україна2
Сапегіна Світлана 2 вікова категорія:(10-13років)м. Шостка, Україна1
Тамара Кішкіна ІІІ вікова категорія:(14 -17 років)м.Київ, Україна2
Абдуллаєва Сабіна ІІІ вікова категорія:(14 -17 років)м.Київ, Україна1
Канчій Софія ІІІ вікова категорія:(14-17років)м.Ужгород, Україна1
Овдієнко Юлія IV вікова категорія:(18 -24 років)м.Київ, Україна2
Андреєв Артем IV вікова категорія:(18 -24 років)м. Київ, УкраїнаГран-прі
Gorinshtein Elena V age category: (25 -55 years)Israel1
Екман Мирослав V вікова категорія:(25 -55 років)м. Мукачево, Україна1
Іванна Карась V вікова категорія:(25 -55 років)м.Вінниця, Україна2
Безпятко Анна ІІ вікова категорія:(10-13років)м.Луцьк, Україна1

www.artempire.com.ua

+38(050)2448808

artempire@ukr.net